Otomobil
Otobüs
Kamyon
İş Makineleri
Deniz Araçları

Marin Şanzımanda Birinci Sınıf Hizmet

Ticari veya hususi her boyuttaki deniz taşıtlarınız için garantili, hızlı ve güvenilir hizmet sağlayabilecek bir şanzıman servisi arıyorsanız, ZDF yardıma hazır.

Deniz taşıtınızı güvenle kullanabilmeniz için onarılmış şanzımanınızı uygun test tezgahımızla test ediyoruz. Maliyet ve zaman tasarrufunu arttırıyoruz. Doğru yapılmış tamir işlemi performansı arttırır ve maliyetleri düşürür.

Taşıtlarınızın kârlı olabilmesi için her zaman hareket halinde olması gerektiğini biliyoruz bu sebeple en geç 48 saat içinde şanzımanınızı tamamen onarılmış bir şekilde teslim etmeyi taahhüt ediyoruz.

12
Ay 60.000 KM
Garanti
48
Saatte Şanzıman
Teslimi
15
Yıllık Tecrübe

Özel Güç Aktarım Sistemleri Tasarımı

Tekne ve yat imalatında veya yenilemesinde ihtiyaç duyduğunuz özel güç aktarım sistemlerin tasarım ve imalatını yapıyoruz. Deniz araçlarınızın verimliliğini arttırıyoruz. Birinci sınıf kalitemiz ve sunduğumuz garantili hizmet ile her zaman güvendesiniz.

Onarım Sürecimiz

Ön Arıza Tespiti

Müşteri şikayetleri ve diyagnoz cihazı ile edinilen bilgiler ile şanzımanın yat veya tekneden sökülüp sökülmemesine karar verilir.

Arıza Tespiti

Sökülen şanzımanı teslim alıp tüm sistem ve parçalarının kontrolünü sağladıktan sonra gereksinimlerinize göre rekabetçi fiyatlarla fiyat teklifi sunalım.

Revizyon İşlemi

Teklif onayı sonrasında revizyon işlemine başlayacağız en geç 48 saat içinde onaracak veya değiştirecektir.

Test İşlemi

İşlem yaptığımız tüm şanzımanlar atölyeden çıkmadan önce test ünitesi ile test edilir. Başarısız olan şanzımanlar tekrar revizyona alınır. Test sonuçları raporlanır ve arşivlenir.

Araca Bağlama

Test işleminden başarı ile çıkan şanzımanlar taşıta bağlanmak üzere sevk edilir. Şanzımanın 1 yıllık garantisi başlatılır.

Bize Ulaşın

Bize Mesaj Gönderin

Merhaba! Whatsapp'ta sohbet etmek için
temsilcilerimizden birini tıklayın.