Diferansiyel Tamiri

Aracınızdaki tekerlekler arasında devir dengesini sağlayan, aracınızın motorunun sağladığı gücü ve torku tekerleğe aktaran parça olan ve aksların farklı hızlarda dönmesini sağlayan aksam diferansiyeldir. Aracınız için oldukça önemli bir aksam olan diferansiyel kullanım şartlarının da etkisi ile zamanla arızalanabilmektedir.

Aracınızın her iki tekerleğinde de bulunan ve yarım dişli şaft ile tekerleklere bağlanan diferansiyelin dengeli olması demek sürüşlerinizin de bir o kadar güvenli olacağı anlamına gelmektedir.

 

Uzman ekibimiz ile 48 saat içerisinde onarımı gerçekleştirip aracınızı yola geri döndürmeyi taahhüt ediyoruz.

Onarım işlemi biten diferansiyeller özel ekipmanlar ile test ediyor, testi başarıyla tamamlaması ardından araca takılmak üzere sevk ediyoruz. Servisimizde yapılan tüm işlemler için 12 ay garanti veriyoruz.

12
+
Ay Garanti
48
+
Saatte Teslim
15
+
Yıllık Tecrübe

Hangi Diferansiyelleri Tamir Edebiliriz?

Türkiye’nin dört bir yanındaki müşterilerle çalışarak, ülkemizde bulunan tüm diferansiyel modelleri üzerinde uzmanlaştık. Deneyimli usta ve mühendislerden oluşan ekibimiz ile parça tedariği zor veya üretimi durdurulan diferansiyeller dahil olmak üzere tüm müşterilerimizin gereksinimlerini karşılayabiliriz.

Diferansiyel Onarım Sürecimiz

Ön Arıza Tespiti

Müşteri şikayetleri ve yol testi ile edinilen bilgiler ile diferansiyelin araçtan sökülüp sökülmemesine karar vereceğiz.

Arıza Tespiti

Anlaşmalı bayilerimizde sökülen diferansiyelli teslim alıp tüm sistem ve parçalarının kontrolünü sağladıktan sonra gereksinimlerinize göre rekabetçi fiyatlarla teklifini sunalım.

Revizyon İşlemi

Teklif onayı sonrasında onarım işlemine başlayacağız en geç 48 saat içinde onaracak veya değiştirecektir.

Test İşlemi

Onarım işlemi sonrasında diferansiyel test ünitesi ile test edilir. Ses seviyesi kontrol edilir. Başarısız olan şanzımanlar tekrar revizyona alınır. Test sonuçları raporlanır ve arşivlenir.

Araca Bağlama

Test işleminden başarı ile çıkan diferansiyel araca bağlanmak üzere sevk edilir. 12 ay garantisi başlatılır.

Bize Ulaşın

Bize Mesaj Gönderin

Merhaba! Whatsapp'ta sohbet etmek için
temsilcilerimizden birini tıklayın.