Otomatik Şanzıman Revizyonu

Çok farklı metotlarla çalışan otomatik şanzıman modelleri bulunmaktadır. Temel itibari ile tümü aracınızın viteslerini otomatik olarak değiştiren bir mekanizmadır. Bu sistem, aracınızın viteslerini değiştirirken kullanılan enerjiyi azaltarak, aracınızın daha ekonomik bir şekilde çalışmasını sağlar. Ancak, zaman içerisinde otomatik şanzıman sistemi yıpranabilir ve bu nedenle tamir gerektirebilir.

Otobüs veya kamyonlarınız için garantili, hızlı ve uygun fiyatlı hizmet sağlayabilecek bir şanzıman servisi arıyorsanız, ZDF yardıma hazır.

Araçlarınızın kârlı olabilmesi için her zaman yollarda olması gerektiğini biliyoruz bu sebeple aracınızı en geç 48 saat içinde tamamen yenilenmiş ve onarılmış bir şanzımanla yola geri döndürmeyi taahhüt ediyoruz.

Aracınızın arızasını gelişmiş test ekipmanlarımız ve aracınızın orijinal diyagnoz ekipmanı ile tespit ederek maliyet ve zaman tasarrufunu arttırıyoruz. Aracınızın yanlış işlemler görmesini engelliyoruz. Doğru yapılmış tamir işlemi aracınızın performansı arttırır ve maliyetleri düşürür.

Onarım işlemi biten şanzımanı test makinalarımızda test ediyor, testi başarıyla tamamlaması ardından araca takılmak üzere sevk ediyoruz. Servisimizde yapılan tüm işlemler için 12 ay garanti veriyoruz.

12
+
Ay Garanti
48
+
Saatte Teslim
15
+
Yıllık Tecrübe

Hangi otomatik şanzımanları tamir edebiliriz?

Türkiye’nin dört bir yanındaki müşterilerle çalışarak, ülkemizde bulunan tüm şanzımanlar üzerinde uzmanlaştık. Deneyimli usta ve mühendislerden oluşan ekibimize binek, ağır vasıta, iş makinası veya deniz taşıtınızın otomatik şanzımanını güvenle emanet edebilirsiniz.

Şanzıman Revizyon ve Onarım Sürecimiz

Ön Arıza Tespiti

Müşteri şikayetler, diyagnoz cihazı ve yol testi ile edinilen bilgiler ile şanzımanın araçtan sökülüp sökülmemesine karar vereceğiz.

Arıza Tespiti

Anlaşmalı bayilerimizde sökülen şanzımanı teslim alıp tüm sistem ve parçalarının kontrolünü sağladıktan sonra gereksinimlerinize göre rekabetçi fiyatlarla teklifini sunalım.

Revizyon İşlemi

Teklif onayı sonrasında revizyon işlemine başlayacağız en geç 48 saat içinde onaracak veya değiştirecektir.

Test İşlemi

İşlem yaptığımız tüm şanzımanlar atölyeden çıkmadan önce test ünitesi ile test edilir. Başarısız olan şanzımanlar tekrar revizyona alınır. Test sonuçları raporlanır ve arşivlenir.

Araca Bağlama

Test işleminden başarı ile çıkan şanzıman araca bağlanmak üzere sevk edilir. Şanzımanın 12 ay garantisi başlatılır.

Bize Ulaşın

Bize Mesaj Gönderin

Merhaba! Whatsapp'ta sohbet etmek için
temsilcilerimizden birini tıklayın.