Otomobil
Otobüs
Kamyon
İş Makineleri
Deniz Araçları

Otobüsünüz İçin Uzman Otomatik Şanzıman Servisi

Otobüsleriniz için garantili, hızlı ve uygun fiyatlı hizmet sağlayabilecek bir şanzıman servisi arıyorsanız, ZDF yardıma hazır.

Aracınızın arızasını gelişmiş test ekipmanlarımız ve aracınızın orijinal diyagnoz ekipmanı ile tespit ederek maliyet ve zaman tasarrufunu arttırıyoruz. Ayrıca aracınızın yanlış işlemler görmesini engelliyoruz. Doğru yapılmış tamir işlemi aracınızın performansı arttırır ve maliyetleri düşürür. Onarım işlemi biten şanzımanı test makinalarımızda test ediyor, testi geçmesi durumunda araca takılmak üzere sevk ediyoruz.

Araçlarınızın kârlı olabilmesi için her zaman yollarda ve hareket olması gerektiğini biliyoruz bu sebeple aracınızı en geç 48 saat içinde tamamen onarılmış bir şanzımanla yola geri döndürmeyi taahhüt ediyoruz.

12
Ay 60.000 KM
Garanti
48
Saatte Şanzıman
Teslimi
15
Yıllık Tecrübe

Hyundai Türkiye'nin Tek Yetkili Şanzıman Revizyon Merkezi

Türkiye’de tek Hyundai otomatik şanzıman yetkili servisi olarak, binek araç otomatik şanzımanınız için ihtiyacınız olan her şeyi servisimizde bulabilirsiniz. Birinci sınıf kalitemiz ve sunduğumuz garantili otomatik şanzıman tamiri ile her zaman güvendesiniz.

Onarım Sürecimiz

Ön Arıza Tespiti

  1. Müşteri şikayetler, diyagnoz cihazı ve yol testi ile edinilen bilgiler ile şanzımanın araçtan sökülüp sökülmemesine karar vereceğiz.

Arıza Tespiti

Anlaşmalı bayilerimizde sökülen şanzımanı teslim alıp tüm sistem ve parçalarının kontrolünü sağladıktan sonra gereksinimlerinize göre rekabetçi fiyatlarla teklifini sunalım.

Revizyon İşlemi

Teklif onayı sonrasında revizyon işlemine başlayacağız en geç 48 saat içinde onaracak veya değiştirecektir.

Test İşlemi

İşlem yaptığımız tüm şanzımanlar atölyeden çıkmadan önce test ünitesi ile test edilir. Başarısız olan şanzımanlar tekrar revizyona alınır. Test sonuçları raporlanır ve arşivlenir.

Araca Bağlama

Test işleminden başarı ile çıkan şanzıman araca bağlanmak üzere sevk edilir. Şanzımanın 1 yıl 60.000 km garantisi başlatılır.

Bize Ulaşın

Bize Mesaj Gönderin

Merhaba! Whatsapp'ta sohbet etmek için
temsilcilerimizden birini tıklayın.