Otomobil
Otobüs
Kamyon
İş Makineleri
Deniz Araçları

Binek ve Hafif Ticari Otomatik Şanzımanda Birinci Sınıf Hizmet

Binek araçlarınız için garantili, hızlı ve uygun fiyatlı hizmet sağlayabilecek bir şanzıman servisi arıyorsanız, ZDF yardıma hazır. Doğru yapılmış tamir işlemi aracınızın performansı arttırır ve maliyetleri düşürür.

Aracınızı güvenle kullanabilmeniz için sadece orijinal yedek parça kullanıyoruz. Servisimizde yaptığımız tüm işlemler ve parçalar için 12 ay 60.000 km garanti veriyoruz.

 

Araçlarınızın kârlı olabilmesi için her zaman yollarda ve hareket olması gerektiğini biliyoruz bu sebeple aracınızı en geç 48 saat içinde tamamen onarılmış bir şanzımanla yola geri döndürmeyi taahhüt ediyoruz.

12
Ay 60.000 KM
Garanti
48
Saatte Şanzıman
Teslimi
15
Yıllık Tecrübe

Hyundai Türkiye'nin Tek Yetkili Şanzıman Revizyon Merkezi

Türkiye’de tek Hyundai otomatik şanzıman yetkili servisi olarak, binek araç otomatik şanzımanınız için ihtiyacınız olan her şeyi servisimizde bulabilirsiniz. Birinci sınıf kalitemiz ve sunduğumuz garantili otomatik şanzıman tamiri ile her zaman güvendesiniz.

Onarım Sürecimiz

Ön Arıza Tespiti

Müşteri şikayetleri ve diyagnoz cihazı ile edinilen bilgiler ile şanzımanın araçtan sökülüp sökülmemesine karar vereceğiz.

Arıza Tespiti

Anlaşmalı bayilerimizde sökülen şanzımanı teslim alıp tüm sistem ve parçalarının kontrolünü sağladıktan sonra gereksinimlerinize göre rekabetçi fiyatlarla teklifi sunalım.

Revizyon İşlemi

Teklif onayı sonrasında uzman ekiplerimizle revizyon işlemine başlayacağız en geç 48 saat içinde onaracak veya değiştirecektir.

Test İşlemi

İşlem yaptığımız tüm şanzımanlar atölyeden çıkmadan önce test ünitesi ile test edilir. Başarısız olan şanzımanlar tekrar revizyona alınır. Test sonuçları raporlanır ve arşivlenir.

Araca Bağlama

Test işleminden başarı ile çıkan şanzımanlar araca bağlanmak üzere sevk edilir. Şanzımanın 1 yıl 60.000 km garantisi başlatılır.

Bize Ulaşın

Bize Mesaj Gönderin

Merhaba! Whatsapp'ta sohbet etmek için
temsilcilerimizden birini tıklayın.